Чернеча Родина Воплоченого Слова

Третій мирянський Чин

Третій Чин складається з мирян, які бажають брати участь у нашій місії та жити нашою духовністю у світі, у повсякденному житті, у щоденних речах, намагаючись бути новим воплоченням Слова – у своїх домівках, на роботі, між людьми і в усіх сферах їхнього життя

Особи, які офіційно належать до Третього Чину, беруть участь у дусі Згромадження та посвячують себе Діві Марії у «материнському рабстві любові». Просимо, щоб вони молилися за всю Чернечу родину й особливо за нові покликання.

Третьочинці багатьма способами беруть участь у різних апостольських працях Чернечої Родини: допомагають у Ділах милосердя, беруть участь і допомагають у Літургії, підтримують наші місії на Близькому Сході – молитвою, жертвою та активною участю в апостоляті, допомагаючи як волонтери, відвідуючи спільноти та допомагаючи там, де є потреба. Слід особливо відзначити апостолят, що боротеться за життя (Pro Life), переклади та видання книг, катехизацію, допомогу під час народних місій та організацію Духовних вправ. Наші третьочинці співпрацюють з великою радістю та з ентузіазмом підтримують усі заходи, які ми проводимо, стаючи насправді величезною опорою для наших місіонерів і ключовими елементами наших місіонерських зусиль у різних країнах. Переконавшись, що «місія належить усьому народові Божому», а «не лише деяким експертам», вони євангелізують культуру відповідно до власного покликання, виконуючи усі обов’язки та різні види діяльності у світі у щоденних умовах їхнього життя відповідно до духу Воплоченого Слова і, діючи в такий спосіб, сприяють освяченню світу, випромінюючи іншим ту віру, за яку вони так міцно вхопилися, ту надію, яка надихає їх, і ту любов, якою Бог їх любить.

Третій Орден має різні рівні приналежності: від повного посвячення себе Богові через складання приватних обітів, навіть живучи у світі, до простішої участі у духовних благах Чернечої Родини. Асоціації вірних та мирянських рухів також можуть приєднуватися до Третього Чину.

 

 

 

Попередній
Далі

Наша діяльність